SEOPress Pro 7.4.1

125,00

SEOPress Pro, SEO WordPress Eklentisi Premium, kullanıcıların WordPress web sitelerinin arama motoru optimizasyonunu geliştirmelerine yardımcı olan hepsi bir arada bir SEO eklentisidir.


 • GPL Orijinal Lisans
 • Ömür Boyu Lisans
 • Sınırsız Domainde Kullanım
 • Anında İndirme Bağlantısı
 • %100 Güvenli Ödeme
Tema Kodu: STNWPRPLGN10-23 Kategoriler:

SEOPress Pro WP Eklentisinin Özellikleri

 • WordPress web siteleri için hepsi bir arada SEO eklentisi
 • Özellikleri hızlı bir şekilde etkinleştirme/devre dışı bırakma ve başlık etiketlerini değiştirme yeteneği ile kullanımı kolaydır
 • Kaynak kodunda veya WordPress arka ucunda ayak izi kalmamasını sağlamak için beyaz etiket seçeneği
 • Her gönderi, sayfa, özel gönderi türü ve arşiv sayfası için başlıkları, meta açıklamaları, meta robotları ve XML site haritalarını yönetme yeteneği
 • Açık Grafik etiketleri, Twitter Kartı ve Google Bilgi Grafiği ile sosyal medya paylaşımının iyileştirilmesine yardımcı olur
 • Google Analytics ve GDPR ile uyumlu olup kullanıcıların ziyaretçileri izlemesine, özel boyutlar oluşturmasına, kullanıcıları hariç tutmasına, yeniden pazarlamayı etkinleştirmesine ve daha fazlasına olanak tanır
 • Kalıcı bağlantılardaki durdurulan sözcükleri kaldırma, ek sayfalarını gönderi üst öğelerine yönlendirme ve siteleri arama motorlarıyla doğrulama gibi deneyimli kullanıcılar için mevcut gelişmiş ayarlar
 • Müşteri hesabı sayfalarında, ödemede ve alışveriş sepetinde indekslemeyi devre dışı bırakarak ve Açık Grafik Fiyatı ve Para Birimi ekleyerek WooCommerce SEO’yu geliştirir
 • Kullanıcıların WordPress arka ucunda robots.txt ve htaccess dosyalarını düzenlemesine olanak tanır
 • 301, 302 ve 307 yönlendirmeleri oluşturma ve CSV dosyalarından yönlendirmeleri içe/dışa aktarma becerisine sahip sınırsız yönlendirme.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar yorum yapabilir.

WordPress temaları ve eklentileri GPL lisans olduğu için istediğiniz kadar domainde sınırsız kullanabilirsiniz.

PHP temalar domaine lisanslı olarak teslim edilmektedir. Bu sebeple sadece 1 domainde kullanabilirsiniz. Açık kaynak olarak belirtilen yazılımları istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
Ödeme yaptıktan sonra hesabınıza otomatik olarak eklenmektedir. Hesabım > İndirmeler menüsünden istediğiniz zaman tema dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca indirme bağlantısı mail olarak da e-posta adresinize gönderilecektir.
PHP temalarda fiyata dahil anahtar teslim kurulum hizmeti verilmektedir. Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.

WordPress temalarda ise temayı sepete eklemeden önce kurulum hizmeti bölümü işaretleyin. İster satın aldığınız temanın demo sürümünü, isterseniz de ihtiyaçlarınıza özel anahtar teslim web sitesi kurulum hizmeti sunabiliriz.

Demo kurulumu, demo sayfasında gördüğünüz hazır yapıyı içerir. Anahtar teslim kurulum ise, temayı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz özel kurulumu ifade eder.
Oldukça basit. Siparişinizin onaylanmasından kısa bir süre sonra müşteri temsilciniz sizinle iletişime geçiyor. Web tasarım hizmeti ile ilgili gerekli detayları öğrendikten sonra web sitenizi hazır hale getiriyor ve yayına alıyoruz. Ayrıca bizimle destek talebi sayfasından da istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
- İşletme Logosu
- İşletme Hakkında Yazı
- Hizmet Sayfası için İçerik
- Galeri Sayfası için Fotoğraf
- Varsa Referanslar
- Varsa İşletme Sloganı
- Varsa Kampanyalarınız
- Varsa Sosyal Medya Hesaplarınız
- Firma İletişim Bilgileri
Anahtar teslim kurulum için sizden beklediğimiz içerikleri teslim aldıktan sonra web sitesinin hazırlanıp yayına alınması genellikle 4-5 iş günü içinde tamamlanmaktadır.
Domain ve hosting ürünleri fiyatlara dahil değildir. Halihazırda domain ve hosting ürününüz yoksa tema satış sayfasındaki "Ekstra Hizmetler" bölümünden ilgili ürünlerin de siparişini verebilirsiniz.
Ekstra hizmetleri ihtiyaçlarınıza göre seçip satın alabilirsiniz.
1 yıllık domain kaydı,
1 yıllık hosting & SSL hizmeti,
Sitenizde kullanmak üzere hazırlanan logo tasarım hizmeti sunulmaktadır.
PHP temalarda lisans değişikliği yapılmamaktadır. Tema dosyalarının tesliminden sonra lisans değiştirme, silme hakkı bulunmamaktadır. WordPress temaları GPL lisans olduğu için istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz.
GPL (General Public License), Türkçe olarak "Genel Kamu Lisansı" özgür yazılımlarda kullanılması amacıyla geliştirilmiş bir yazılım lisansıdır.

GPL lisans temalar kesinlikle nulled veya cracked dosyalar değildir. Sitemizdeki GPL lisans temalar %100 orijinal tema dosyalarıdır ve sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilirsiniz. GPL lisans temalar için ayrıca bireysel bir lisans kodu iletilmez.
PHP temalarda anahtar teslim kurulum prensibi ile çalışmaktayız bu sebeple sadece tema satışı yapılmamaktadır. Ancak "Açık Kaynak Teslim" olarak belirtilen yazılımlar dosya teslimi şeklindedir.

WordPress temalarda ise ödemenin tamamlanmasından sonra tema dosyalarını anında teslim alabilirsiniz.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
PHP temalarımızda yazılım kaynaklı sorunlara 6 ay ücretsiz destek sağlamaktayız.

WordPress temalarda ise "Anahtar Teslim Kurulum" hizmeti aldıysanız 12 ay ücretsiz destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
Evet, satın aldığınız tüm ürünlerin faturasını alabilirsiniz. Satın alma aşamasında fatura bilgilerinizde adres, vergi no veya T.C. kimlik numarası alanlarını doldurunuz. Faturanız (7) gün içerisinde elektronik fatura (e-Arşiv, e-Fatura) olarak sitede kayıtlı olduğunuz e-mail adresinize gönderilmektedir.
Temaların, scriptlerin hepsinde tek seferlik ödeme yapar ve sonsuza kadar kullanırsınız. Aylık veya yıllık olarak başka ek bir ücret yoktur.
*** ÖZEL NOTLAR ***
* Eklentiyi sınırsız siteye kurma hakkınız vardır.
* Eklentiyi kendi sitelerinizde satabilirsiniz.

** GEREKSİNİMLER **
7.2+ PHP Versiyonu

* LÜTFEN OKUYUNUZ *
* Script için kurulum desteğimiz bulunmamaktadır.
* Herhangi bir sorunuz varsa lütfen önce SSS bölümünü okuyun.
* Ürünü satın aldıktan sonra İndirilenler bölümlerinizdeki doğrudan bağlantıyla indirebilirsiniz.
* Sağlanan ürünlerin geliştiricisi olmadığımızı, dolayısıyla teknik destek sağlamadığımızı lütfen unutmayın.