Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT

Script ve tema teslimatı müşterinin Sitenitasarla.com üyelik hesabındaki indirmeler bölümü ve e-posta hesabına indirme bağlantısı gönderimi şeklinde yapılmaktadır. Anahtar teslim kurulum ibaresi bulunan temalarda, müşteri sipariş aşamasında sipariş notları bölümüne hosting bilgilerini eksiksiz iletmiş ise anahtar teslim kurulum gerçekleşir.

Web sitemizde satılan ürünler dosya teslimi, anahtar teslim kurulum veya demo kurulum olarak gerçekleşmektedir. Anahtar teslim veya demo kurulumu satın alan müşteriler ödeme gerçekleştirdikten sonra gerekli içerikleri ilettiğinde 2-3 iş günü içerisinde site hazırlanarak yayına alınmaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade veya değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle temaların demo sunumlarını detaylı olarak inceleyiniz.

LİSANS POLİTAKASI

PHP yazılımlarımız alan adı (domain) lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır.

Açık kaynak olarak satılan PHP temalarda ÖZEL NOTLAR bölümünü inceleyiniz. WordPress temalarımız ise GPL lisanstır ve istediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz.