Yoast SEO Premium 21.8

140,00

Yoast SEO Premium, WordPress için en popüler SEO eklentisidir. 5 milyondan fazla aktif kurulumla, web sitelerinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek isteyen web sitesi sahiplerinin başvuracağı çözümdür.


 • GPL Orijinal Lisans
 • Ömür Boyu Lisans
 • Sınırsız Domainde Kullanım
 • Anında İndirme Bağlantısı
 • %100 Güvenli Ödeme

Bu temanın satışı şu anda yapılmamaktadır.

Tema Kodu: STNWPRPLGN10-6 Kategoriler:

Yoast SEO Premium, ücretsiz sürümden daha fazla özellik sunarak, web sitelerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen web sitesi sahipleri için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor.

Yoast SEO Premium Eklentisinin Özellikleri

 • Reklamsız: Yoast SEO pro sürümü tamamen reklamsızdır, burada her türlü reklamı görebilirsiniz, bu iyi bir özelliktir.
 • İçerik Tablosu: Yazı düzenleyicide ek bir TOC (İçerik Tablosu) bloğu sağlar.
 • Sosyal Medya Önizlemesi:  Gönderimimizin Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşıldığında nasıl görüneceğini ortaya koyar. Hatta her sosyal web sitesi için bireysel alternatifinizin farklı bir resmini bile ekleyebilirsiniz. Hızlı, bu özellik sosyal medyadaki gönderi paylaşımı görünümünüzü özelleştirmenizi sağlar.
 • Yönlendirme Yöneticisi: 404 keşfedilmemiş hataları durdurmak için Eski URL’lerin yenilerine yönlendirilmesine yardımcı olur.
 • Çoklu Odaklanmış Anahtar Kelime:  Bu, 5’e kadar çok sayıda ortalanmış anahtar kelime öbeği eklemenizi sağlar. Böylece, gönderiminizi bir dizi ilişkili anahtar kelime için optimize ederek ekstra müşterileri hedefleyebilirsiniz. Ücretsiz sürüm yalnızca tek bir ortalanmış anahtar sözcük öbeği eklemenize izin verir.
 • Yetim İçerik Filtresi: Yoast SEO Premium eklentisi, WordPress kontrol panelinizdeki yayınlar web sayfasında artık içerik materyali adı verilen başka bir sekme oluşturur. Bu sekmede, hiçbir şekilde farklı web günlüğü gönderilerinden veya sayfalarından köprü almayan tüm gönderiler listelenir.
 • Köşe Taşı İçerik Filtresi:  Köşe taşı içerik malzemesi sekmesinde en üst sıralarda yer alan gönderilerinizi veya güncel tutmanız gereken sayfalarınızı listeler.
 • Dahili Bağlantı Önerisi:  Bu size, meşgul olduğunuz mevcut gönderimle ilgili köprüleri veya gönderileri gösterir. Ara bağlantı için ilgili köprüleri aramak üzere web sitenize manuel olarak bakmak istemezsiniz. Bu çok zaman kazandırır.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yalnızca bu ürünü satın alan kullanıcılar yorum yapabilir.

WordPress temaları ve eklentileri GPL lisans olduğu için istediğiniz kadar domainde sınırsız kullanabilirsiniz.

PHP temalar domaine lisanslı olarak teslim edilmektedir. Bu sebeple sadece 1 domainde kullanabilirsiniz. Açık kaynak olarak belirtilen yazılımları istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
Ödeme yaptıktan sonra hesabınıza otomatik olarak eklenmektedir. Hesabım > İndirmeler menüsünden istediğiniz zaman tema dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca indirme bağlantısı mail olarak da e-posta adresinize gönderilecektir.
PHP temalarda fiyata dahil anahtar teslim kurulum hizmeti verilmektedir. Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.

WordPress temalarda ise temayı sepete eklemeden önce kurulum hizmeti bölümü işaretleyin. İster satın aldığınız temanın demo sürümünü, isterseniz de ihtiyaçlarınıza özel anahtar teslim web sitesi kurulum hizmeti sunabiliriz.

Demo kurulumu, demo sayfasında gördüğünüz hazır yapıyı içerir. Anahtar teslim kurulum ise, temayı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz özel kurulumu ifade eder.
Oldukça basit. Siparişinizin onaylanmasından kısa bir süre sonra müşteri temsilciniz sizinle iletişime geçiyor. Web tasarım hizmeti ile ilgili gerekli detayları öğrendikten sonra web sitenizi hazır hale getiriyor ve yayına alıyoruz. Ayrıca bizimle destek talebi sayfasından da istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
- İşletme Logosu
- İşletme Hakkında Yazı
- Hizmet Sayfası için İçerik
- Galeri Sayfası için Fotoğraf
- Varsa Referanslar
- Varsa İşletme Sloganı
- Varsa Kampanyalarınız
- Varsa Sosyal Medya Hesaplarınız
- Firma İletişim Bilgileri
Anahtar teslim kurulum için sizden beklediğimiz içerikleri teslim aldıktan sonra web sitesinin hazırlanıp yayına alınması genellikle 4-5 iş günü içinde tamamlanmaktadır.
Domain ve hosting ürünleri fiyatlara dahil değildir. Halihazırda domain ve hosting ürününüz yoksa tema satış sayfasındaki "Ekstra Hizmetler" bölümünden ilgili ürünlerin de siparişini verebilirsiniz.
Ekstra hizmetleri ihtiyaçlarınıza göre seçip satın alabilirsiniz.
1 yıllık domain kaydı,
1 yıllık hosting & SSL hizmeti,
Sitenizde kullanmak üzere hazırlanan logo tasarım hizmeti sunulmaktadır.
PHP temalarda lisans değişikliği yapılmamaktadır. Tema dosyalarının tesliminden sonra lisans değiştirme, silme hakkı bulunmamaktadır. WordPress temaları GPL lisans olduğu için istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz.
GPL (General Public License), Türkçe olarak "Genel Kamu Lisansı" özgür yazılımlarda kullanılması amacıyla geliştirilmiş bir yazılım lisansıdır.

GPL lisans temalar kesinlikle nulled veya cracked dosyalar değildir. Sitemizdeki GPL lisans temalar %100 orijinal tema dosyalarıdır ve sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilirsiniz. GPL lisans temalar için ayrıca bireysel bir lisans kodu iletilmez.
PHP temalarda anahtar teslim kurulum prensibi ile çalışmaktayız bu sebeple sadece tema satışı yapılmamaktadır. Ancak "Açık Kaynak Teslim" olarak belirtilen yazılımlar dosya teslimi şeklindedir.

WordPress temalarda ise ödemenin tamamlanmasından sonra tema dosyalarını anında teslim alabilirsiniz.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
PHP temalarımızda yazılım kaynaklı sorunlara 6 ay ücretsiz destek sağlamaktayız.

WordPress temalarda ise "Anahtar Teslim Kurulum" hizmeti aldıysanız 12 ay ücretsiz destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Bazı yazılımlarda satış sayfasındaki "Özel Notlar" bölümünde belirtilen koşullar geçerlidir.
Evet, satın aldığınız tüm ürünlerin faturasını alabilirsiniz. Satın alma aşamasında fatura bilgilerinizde adres, vergi no veya T.C. kimlik numarası alanlarını doldurunuz. Faturanız (7) gün içerisinde elektronik fatura (e-Arşiv, e-Fatura) olarak sitede kayıtlı olduğunuz e-mail adresinize gönderilmektedir.
Temaların, scriptlerin hepsinde tek seferlik ödeme yapar ve sonsuza kadar kullanırsınız. Aylık veya yıllık olarak başka ek bir ücret yoktur.
*** ÖZEL NOTLAR ***
* Eklentiyi sınırsız siteye kurma hakkınız vardır.
* Eklentiyi kendi sitelerinizde satabilirsiniz.

** GEREKSİNİMLER **
7.2+ PHP Versiyonu

* LÜTFEN OKUYUNUZ *
* Script için kurulum desteğimiz bulunmamaktadır.
* Herhangi bir sorunuz varsa lütfen önce SSS bölümünü okuyun.
* Ürünü satın aldıktan sonra İndirilenler bölümlerinizdeki doğrudan bağlantıyla indirebilirsiniz.
* Sağlanan ürünlerin geliştiricisi olmadığımızı, dolayısıyla teknik destek sağlamadığımızı lütfen unutmayın.